varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Крольчатина в суде


Татьяна Монтян пишет:

"КРОЛЬЧЯТІНА В СУДІ

Ото я вчора повеселилася!..

"У мене було дві розмови з прем'єр-міністром Росії Медведєвим. Під час першої розмови я йому сказав: "Ви повинні невідкладно повернути свої війська в бараки в зони постійної дислокації, ви повинні припинити порушення міжнародного права. Якщо є будь-які питання, які стосуються наших двосторонніх відносин, ми готові дискутувати, але незаконна анексія і напад на Україну - це те, що порушує міжнародне право, і те, що підриває наші двосторонні домовленості. Це є неприпустимим."

"...[під час другої бесіди] Я йому сказав таку фразу:" Ви своїх покидьків приберіть з України, і далі ми з вами будемо говорити про соціально-економічні аспекти. Це був якийсь дивний дзвінок, який стосувався розвитку економічних відносин між Україною та Росією. Це при тому, що Росія здійснила військову агресію. І перший, і другий раз ініціатором був Медведєв".

А далі почався абсолютно епічний гон

Крольчятіна довго розпотякував про те, що Яник "дружив з Росією і не хотів вступати в НАТО". Про Харківські угоди, про знаходження Чорноморського флоту Росії в Криму - що нібито саме з цього "почалася держзрада Януковича".

Адвокат Сердюк перервав цей потік свідомості, слушно зауваживши, що до Майдауна все це не має ніякого відношення.

Крольчятіна заявив, що говорив з Яником вранці 22 лютого 2014 року. Дзвінок був здійснений з телефону одного з регіоналів в кабінеті спікера Ради.

А вже у другій половині цього ж дня Рада ухвалила рішення про "самоусунення Януковича від виконання ним обов'язків президента і призначення виборів на 25 травня 2014 року". За словами Крольчятіни, це було "необхідно для того, щоб країна не залишалася некерованою, так як про місцезнаходження Януковича нічого відомо не було".

Саме після цього Сердюк почав його жорстко їбати.

По-перше, він почав вимагати пояснити, яким чином Кроль прийшов до приголомшливого висновку, що "Янукович кудись зник", якщо він говорив з ним вранці 22 февраля?! Скільки часу в цей суботній день пройшло, перш ніж Арсеній Петрович усвідомив, що Віктор Федорович "самоусунувся"? Яценюк на це питання не відповів по суті, сказавши лише, що в обов'язки народних депутатів не входить розшук президентів

По-друге, Сердюк запитав, на підставі чого взагалі парламент ухвалив постанову про самоусунення Януковича. Яценюк назвав статтю 85 Конституції, де описуються повноваження Ради. Відносно президента там названа всього одна причина усунення його від влади: імпічмент (в іншій статті - 108, прописано ще три варіанти - смерть, хвороба, заява про відставку). Він коментування цього вкрай слизького моменту Крольчятіна "самоусунувся"

А далі Крольчятіну вже понесло у всі тяжкі.

За його словами, якби Янукович повернувся і попросив анулювати рішення Ради про його відсторонення, то це б, можливо, сталося.

"Якби ваш підзахисний повернувся до Києва і сказав:" Я нікуди не зникав. Звертаюся до парламенту: скасуйте постанову. Або я звертаюся до адміністративного суду, щоб він скасував цю постанову. Тоді він би міг - теоретично - повернутися до своїх обов'язків "

Ніколи раніше Крольчятіна такого не казав!

Невже до зграї майдаунни підарасів починає доходити, що скоро їх виїбуть за держпереворот?

Може, вони щось знають?

===================================== =

Кто не понимает украинский - воспользуйтесь онлайн-переводчиком - оно того стоит!

Tags: майдаун, переворот, право, янукович, яценюк
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su february 18, 2019 14:57 28
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments