varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Обращение матерей детей-инвалидов к президенту ПорошенкоЕсли есть хоть небольшая надежда улучшить положение, нужно подписывать. Поддержите кто может и хочет:

"Ми стомилися ходити з простягнутою рукою. Ми стомилися просити допомоги у благодійних фондів та небайдужих людей. Нам допомагають всі, окрім держави. Ми хочемо, щоб Президент звернув увагу на наших дітей..."

Матері дітей-інвалідів, що кожного дня покладають усі сили й роблять неймовірне, аби підтримати життя та здоров'я своїх дітей, зробили відчайдушне звернення до суспільства, аби люди підтримали їхню петицію на сайті Президента України https://petition.president.gov.ua/petition/41308.
Це послання від імені всіх українців з обмеженими фізичними можливостями з вимогою переглянути розмір соціальної допомоги з інвалідності, що є надто мізерною.

Підтримати прохання матерів та підписати петицію закликав і владика Павло, намісник Свято-Успенської Київо-Печерської Лаври, зі стін якої матусі звернулися до Президента та всіх людей, що мають серце.

Приєднуйтеся, ваш голос може виправити болючу несправедливість і змінити на краще сотні тисяч життів!
Переходьте за посиланням, реєструйтеся і голосуйте за петицію №22/041308-еп https://petition.president.gov.ua/petition/41308

Tags: дети, порошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su february 18, 2019 14:57 28
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments