varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

С целью усиления энергонезависимости Украины буровые назовут в честь Бандеры и Мазепы

Кожний по-своєму виборює незалежність України.

Ми, наприклад, наближаємо енергонезалежність нашої країни. Для цього нам необхідно оновити обладнання, в тому числі і застарілі бурові верстати, які залишилися нам у спадок ще з 70-х років. Придбання нових верстатів дозволить підняти швидкість буріння до небачених для нас раніше космічних показників та, як наслідок, дати можливість пришвидшити збільшення видобутку природного газу.
До кінця 2018 року ми очікуємо на надходження 8 нових бурових верстатів.
І у нас з’явилася така гіпотеза: якщо дати новим буровим назву на честь героїв, які протягом віків боролися за нашу Батьківщину, то швидкість буріння зросте ще у кілька разів.
А Ви як вважаєте?

P.S.: Дякуємо усім співробітникам, які брали участь у конкурсі на назву нових бурових верстатів, і вітаємо переможців.

Петро Сагайдачний, Іван Мазепа, Богдан Хмельницький, Король Данило, Іван Сірко, Олекса Довбуш, Іван Ґонта, Степан Бандера, Святослав Хоробрий, Максим Залізняк навіть і не думали, що у XXI столітті продовжуватимуть боротьбу за незалежність нашої країни!

Tags: газ, дебилизация
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su february 18, 2019 14:57 10
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments