varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Скопище безбожних нецерковних людей рішили робити помісну ЦерквуНастоятель кафедрального Хресто-Воздвиженського православного собору і Храму Христа Спасителя в м. Ужгород протоієрей Димитрій Сидор провів історичну паралель між богоборством радянських часів та сучасною політичною автокефалією.

"Скопище безбожних нецерковних людей рішили робити помісну Церкву. Навіть якщо їм удасться щось зробити, не будуть у неї ходити вони, не будуть сповідатись, молитись. Їм треба наробити біди. Але таку комедію крутили і в часи Совєтського Союзу. Державний атеїзм ломав людей: хто ходить до церкви, той несвідомий, загроза для світлого майбутнього. І віруючого треба у тюрму – на перевиховання, аби були послушні".

"Щось помінялось нині? А нічого: хто ходить в канонічну церкву – той ворог і ненадійний. А хто ходить у секту – свій. А ми кажемо, Господи, яка ж сила в нашого народу, яка ігнорувала всі ті злобні інформаційні поля. Всі заяви Константинопольського патріарха не являються законними і канонічними. Пока ніхто ще нікому томос не дав".

"З’явилась інформація, що з Філарета знімають кару його. Злочинця, який нарушив закони церковні, Константинополь об’явив нормальним чоловіком. Цим, по Апостольським правилам, Варфоломій став співучасником розколу і анафеми".

"Господи, просвяти разум всього світу безбожникам. Бо в цьому мирі сама надійна криша – покров Божої Матері".

Ужгород, 14 жовтня 2018
Tags: закарпатье, православие
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 110 tokens
А ведь я вас об этом предупреждал. (фото: Яндекс Картинки) Смена власти в США случайным образом совпала с самым счастливым днем для миллиона рядовых американцев. Совпадение? Очень многие граждане проснулись сегодня с улыбкой на лице, поскольку для них этот день стал в несколько раз…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment