varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Category:

Про социальные лифты для уголовников и мародеров

Прекрасно-то как) прекрасный майдан) прекрасные социальные лифты для уголовников, убийц, мародеров и ворья)
Читаешь и диву даешься: как много мы еще не знвем, какую грязь и ил подняло на поверхность, какие катастрофические последствия у майдана.

Маю запитання до народного депутата України Антон Геращенко, який, як відомо, розкриває будь-який злочин по фотографії впродовж 15 хвилин і завжди знаходить «руку Москви».

Серед затриманих у Грузії 2 грудня 2018 року охоронців народного депутата України «Семена Семенченка» (насправді раніше судимого шахрая звати Костянтин Грішін) є такі громадяни України як Роланд Мелія та Олександр Новіков. Обидва вони рахуються співробітниками охоронної фірми, що належить старшому брату «таємного агента НАБУ» Євгена Шевченка. До речі, нагадую, що сам «таємний агент» є колишнім водієм Грішіна-Семенченка, якому Антон Геращенко в 2014 році зробив фіктивне посвідчення учасника бойових дій за те, що цей Шевченко досі веде фейсбук-сторінку Семена Семенченка.

Мелія був оголошений у розшук у грудні 2017 року за підозрою в скоєнні низки тяжких злочинів у складі банди, очолюваної Грішіним-Семенченком. У червні 2018 року Мелія був затриманий у Києві й на момент затримання в Грузії мав статус підозрюваного в кримінальному провадженні, що розслідується відносно нього в Україні.

Олександр Новіков – постать не менш колоритна. Це – бандит з Макіївки, брат якого Валерій разом з нинішнім полковником поліції Юрієм Голубаном служив у батальйоні ДНР «Восток». Олександр Новіков влітку 2014 року став прислужувати Антону Геращенку й, по суті, був керівником створеного Геращенком проекту під назвою «Семен Семенченко». Тобто Новіков організовував грабежі в зоні АТО, а Костя Грішін, якому Геращенко видав паспорт на ім’я Семена Семенченка та фальшиві документи офіцера (Грішін ніколи ані дня не служив і, взагалі, не складав присягу), частину грошей привозив Антону Юрійовичу, разом з яким знімав рекламні кліпи про неіснуючий батальйон «Донбас» (для цього аферисти використовували антураж 2-го резервного батальйону військової частини 3027 Нацгвардії).

Новіков був арештований ще в листопаді 2017 року й на момент затримання в Грузії мав в Україні статус обвинуваченого, оскільки за вказівкою Грішіна-Семенченка (і, очевидно, з відома Антона Геращенка) у 2014 році викрав бійця військової частини 3027 Національної гвардії Олександра Калашника. Мотивом злочину було те, що Калашник довідався, що громадянин Грішін збирає з довірливих громадян гроші, називаючи себе «командиром батальйону «Донбас» Семеном Семенченком» та «командиром військової частини 3027 підполковником Семенченком», використовуючи при цьому фальшиву печатку.

Так ось, запитання моє полягає в наступному. Антоне Юрійовичу, чи не могли б Ви пояснити, як Ваші люди – один у статусі підозрюваного, другий у статусі обвинуваченого – спромоглись покинути територію України з метою організації збройної сутички під час мітингу грузинської опозиції в Тбілісі? Більш того, обвинувачений Новіков, який зараз мав би перебувати в українському СІЗО, недавно виїжджав до Польщі, де впродовж місяця проходив навчання на базі приватної фірми European Security Academy, яка навчає співробітників спецслужб. До речі, навчання оплатив Саакашвілі за рахунок тих 2 млн. доларів, які йому передав колишній начальник Управління СБУ в Києві та Київській області Семочко за те, що Саакашвілі погодився добровільно покинути Україну.

Сподіваюсь, Антон Юрійович негайно проведе розслідування й з’ясує, яким чином Мелія та Новіков перетнули український кордон. Це йому буде зробити тим простіше, що Геращенко є членом колегії МВС України, а Державна прикордонна служба України підпорядкована Міністерству внутрішніх справ.

Tags: грузия, криминал, майдаун, переворот, силовые структуры, украина
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su февраль 18, 2019 14:57 28
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments