varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Исчерпывающе об украинской социологи

Подивився соціологічне дослідження поважного інституту, згідно з яким вперше з 1995 року українці позитивно сприймають своє становище. «Жить стало лучше, жить стало веселее», - сказали би радянські соціологи у 1933 році. Але соціологів тоді не було, а за них ці слова сказав інший історичний персонаж.

Не вдаючись в подробиці методики, в результаті якої отримано даний результат, просто згадаю старий, чорний і бородатий анекдот - як ілюстрацію до висновків соціологічного дослідження.

Їде чоловік на возі. Кобила тягне воза, за возом біжить собачка. Раптом на перехресті у віз на повній швидкості врізається «Мерседес». Віз - вдрузки, чоловіку відірвало ноги. З «Мерседесу» вилазить крутий мен. Підходить до агонізуючої собачки: «Як де тобі погано, собачко, я позбавлю тебе від мук!» - дістає пістолет і пристрілює собаку. Потім підходить до кобили: «Як же тобі погано...». Пристрілює. Чоловік хапає свої відірвані ноги і з криком «Як же мені добре!!!» повзе до дороги.

Напевне, в надії зустріти соціологів.
Tags: социология, украина
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su февраль 18, 2019 14:57 28
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments