varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

В честь сожжения одесситов националисты проведут в Одессе марш украинского порядка2 мая одесские националисты намерены провести в городе «Марш украинского порядка».

Об этом сообщили в пресс-службе одесской ячейки Нацкорпуса, передает «Одесский паблик».

«День 2 травня 2014 року став переламним для Одеси. Цього дня тисячі одеситів об’єднались в боротьбі проти спільного ворога – «русского мира». Саме тоді українці дали гідну відсіч російським окупантам, зберігши місто від жахів війни.

Що приніс би з собою »русский мир«? Жах, руйнування, сльози та бідність. Заборону на входження в наш порт іноземних кораблів. Економічне ембарго. Місто було б віддане на розграбування бандам проросійських найманців.

Однак, 2 травня Одеса вистояла. Одесити зробили свій вибір на користь миру, спокою, злагоди та українського порядку на вулицях свого міста.

Але ворог не зник. І зараз сили, які винні в руйнації сходу країни, як ніколи прагнуть реваншу та реалізації нищівного сценарію для Одеси!», - заявляют активисты.Tags: одесса
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su февраль 18, 2019 14:57 28
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment