varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

А-а-а-а-а!!! Почему инаугурация Зеленского невозможна!

Дві думки не дають спокою прогресивній меншості в Україні: як Зеленський буде класти руку на Пересопницьке Євангеліє і чи можна проводити інавгурацію 19 травня.

По порядку. Перше. Вас турбує єврейське походження Зеленського? Тоді питання: а ким за етнічною належністю були автори Євангелій? Не досліджував подробиці духовного світосприйняття Президента-електа, але щось підказує мені, що він далекий від догматичних підходів у питаннях релігії.

А уявіть, що завтра Президентом стане Мустафа Джемільов чи Рефат Чубаров. У групи підтримки Порошенка виникне питання про те, чи можна новому Президенту покласти руку на Євангеліє? Переконаний: якби обрали Рината Ахметова - негайно виникло б, а Рефата Чубарова - та ради Бога, які проблеми! Так і у випадку з Зеленським.

Між іншим: жоден законодавчий акт не містить вимоги складання присяги на Євангелії. Це скоріше традиція. Тому краще просто на Конституції.

Друге. Керуючись логікою Володимира В‘ятровича, проводити інавгурацію 19 травня - гріх, бо це день вшанування пам’яті жертв репресій.

20 травня теж не можна проводити - понеділок, хто ж починає справи з понеділка?

21 травня - День пам‘яті жертв війни на Кавказі. Само собою зрозуміло. Хоч відзначається у Росії, але ж ми солідарні з Кавказом?

22 травня - священний для кожного українця і жалобний день перенесення тіла Тараса Шевченка до Канева. В цей день точно не можна. Ну і день народження Арсенія Петровича Яценюка. 45 років. Який ідіот проміняє днюху на якусь там інавгурацію?

23 травня - радянський агент вбив у Роттердамі Євгена Коновальця. Робити в цей день інавгурацію - блюзнірство. Рівно як і 25-го, коли Шварцбард (о, тут для свідомої частини треба зробити наголос на національності) вбив у Парижі Симона Петлюру.

24 травня у 1768 році почалася Уманська різня. Само собою, не до інавгурації. Можуть виникнути небажані аллюзії.

26 травня- Пам‘ять мучеників Черкаських.

27 травня - знову понеділок...

І раніше 19 травня не проведеш - бо 18 травня вшановуємо жертв депортації кримсько-татарського народу...

Я думаю, керуючись такою логікою, краще взагалі не проводити інавгурацію. Бо точно дата буде непідходящою.

Ой вей, як здавна казали в Україні...

Tags: евреи, зеленский, палата № 6, психиатрия, юмор
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su февраль 18, 14:57 10
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments