varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Варфоломей канонизировал святителя Луку Крымского про просьбе Епифания

Даже чтобы объявить кого-то святым внутри СЦУ -нужно обратиться к КонстП и попросить их рассмотреть этот вопрос.
Именно так и выглядит настоящая церковная независимость. Впечатлен грандиозной свободой и масштабом прав и свобод в СЦУ

Грецькі ЗМІ повідомляють, що Константинопольський патріархат на останньому засіданні свого Синоду вніс до своїх святців (агіологій) святителя Луку Кримського. Яким чином? "... на прохання ... Епіфанія".

Декілька спостережень і висновків:

1. Це підтверджує, що "ПЦУ" не має права канонізувати святих, а лише просить Фанар це зробити. Так написано в них в їхньому супер-незалежному томосі.

2. Жаль, що такого великого святого Фанар вносить до своїх святців за пропозицією розкольника, а не канонічної Церкви. Якось обідно за св. Луку Кримського, якого наша Церква канонізувала ще в 1995 році, і чомусь Константинополь цього великого святого раніше не помічав, хоча св. Луку дуже шанують в Греції. На його честь побудовано багато храмів, було багато чудес і зцілень від св. Луки в Греції. Але дивує навіть не те, що лише тепер нашого святого офіційно Константинополь вніс до свого агіологія, а те, що зроблено це не так, як треба. Якось образливо і боляче спостерігати за всім цим канонічним абсурдом, який намагаються видати за правильний порядок речей.


Στο Αγιολόγιο της Εκκλησίας ο Αρχιεπίσκοπος Κριμαίας Λουκάς

Tags: православие
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo mir_v_donbasse 07:43, wednesday 289
Buy for 110 tokens
После начала кровавого геноцида жителей Донбасса, я уехал в Россию и стал официальным беженцем. На родной земле я потерял все. Дом был обстрелян. Погибла дочь. Погиб зять. Я остался без ноги. Спасибо семье погибшей в 2016 году Елены Алекперовой mgu68 - некоторое время жил у них, прошел…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments