Клоун

Архиерея СЦУ выгоняли с епархий за невоздержанность в гомосексуализме

Ми знаємо, що його не раз виганяли з різних єпархій за нестриманість у гомосексуалізмі 😂😂😂

"Просимо Вас звернути увагу на діяльність Романа Балащука, який іменує себе митрополитом Вінниці і Брацлава, котрого ми при всій повазі до високого церковного чину не можемо називати митрополитом, владикою чи святим отцем. Ми знаємо, що його не раз виганяли з різних єпархій за нестриманість у гомосексуалізмі. Навіть покійний патріот України Василь Червоній вигнав Романа з Рівного за цей страшний гріх.
Перебуваючи у місті Кам'янець-Подільский у своєму виступі перед віруючими він разом зі своїм другом отцем Сергеєм, який називав себе священиком, розказував що цей гріх не є гріхом, але не всі це розуміють. Передаємо дослівно уривок з його розмови:
- Я і отець Сергей є геями.
На запитання "хто такі геї?" Митрополит навів приклад піаніста і співака Елтона Джона.
Парафіяни продовжували допитуватись:
- Хто такий Елтон Джон?
- Він, щоб ви знали, міліонер.
- А Ви, Владико, також міліонер?
- Ні, я не міліонер.
- То який Ви, Владико, гей, Ви звичайний пі...рас.
В останні часи у Вінницькій церкві, де постійно служить Роман зі своїм другом Сергеєм, не може втриматись жоден священик через домагання цього митрополита".

Докладна записка віруючих УАПЦ до голови цієї стурктури Мефодія Кудрякова. Думаю, що цим документам вже років 8-9 не менше, але суті це не міняє.

На даний момент Балащук є митрополитом Вінницьким і Брацлавським ПЦУ

_____
Чи не з цієї розмови появився схожий анекдот?.

Recent Posts from This Journal

promo mgu68 19:51, Среда 47
Buy for 110 tokens
Наверное, такой большой пост мы делаем впервые. Впереди зима, людям очень нужна любая помощь. Читатели моего журнала знают, что с 2014 года у нас дома организован склад, где любой беженец может найти первую необходимую помощь, от медикаментов (несколько коробок) до продуктов питания, канцелярии для…