varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Авторов фейка о смерти в Москве посла США Теффта подвело знание языка :-)

Вечером целая куча разных сайтов со ссылкой на CNN передала "новость" о том, что в Москве внезапно скончался посол США в РФ  Джон Теффт, делая вывод, что любая такая смерть в Москве подозрительна.

Политолог Константин Бондаренко прокомментировал этот фейк:

"Іноді авторів фейків підводить володіння мовою. І не лише іноземною, а й рідною. Доводилося читати про фальшивомонетників, які у 60-х роках минулого століття випустили ідеально підроблені долари, але у гаслі "In God We trust" слово "trust" написали через "а" - "trast".
Сьогодні моментально розлетілася новина про смерть у Москві внаслідок інсульту Надзвичайного і Повноважного Посла США в Російській Федерації Джона Теффта. Покликання на авторитетне джерело - CNN - багатьох збило з пантелику. На офіційному сайті CNN цього повідомлення немає. А якщо ви почитаєте поданий "оригінал" англійською, то все стане на свої місця. Повідомлення починається словами: "It uzhastnoe event and terrible news".
Авторів підвело знання російської мови, а зокрема написання слова "ужасный". А далі автоматичний перекладач не розпізнав незнайоме слово і просто транслітерував його.

Як казав класик, "Якби ми вчились так як треба!"Tags: фальшивка
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su february 18, 2019 14:57 10
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment