varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Василь Стус об украинцах
Лучше всего, мне кажется, темные глубины патологического подсознания отдельных представителей украинской, э-э-э, интеллигенции первого поколения раскрыл небесталанный поэт, интересный для узкого круга ценителей, Васыль Стус, скандальный фильм о котором "Заборонений" недавно вышел на экраны:

«У нас немає майбутнього. Коріння нації — тільки в селі, а «хуторянським» народом ми довго не проживем, пам'ятаючи про вплив міста, про армію, про всі інші канали русифікації».

«Як же можна миритись з тим особливим інтернаціоналізмом, який може призвести до згуби цілої духовної одиниці людства»...

... «Сільське українське населення, колгоспники не мають фактично доступу до міста, не можуть вливатися в міське населення і виносити за межі села українську мову».
«...міське населення в українських містах рекрутується в основному за рахунок наїжджих росіян».

«...видно при простих арифметичних підрахунках, що (...) тільки через росіян 4.227.769 українців не мають змоги жити в українських містах. Коли ж добавити сюди ще й євреїв, які майже всі живуть у містах і користуються російською мовою, то серед міського населення буде вже понад 31% неукраїнців (тобто некорінного населення республіки). Отже, понад 5 мільйонів українців не можуть зайняти свого законного місця в містах, не можуть користуватися всіма отими перевагами, які дає життя у місті в порівнянні з помешканням на селі, не можуть брати найактивнішу участь у творенні самої культури української нації. Скільки серед тих понад п'яти мільйонів гине щодня, щогодини безслідно Шевченків, Франків, Бортнянських, Кошиців, Лисенків, Драгоманових, Грушевських, Яворницьких!»

«...понад одна чверть [...] співвітчизників, замість того, щоб посісти місце спеціалістів з вищою та середньою спеціальною освітою в народному господарстві республіки, продовжують немудрацьке діло Хоми Ґудзя, тобто "живуть на гною, довбаються в гною, їдять на гною і вмирають на гною", аби угноїти собою землю для тих, хто їх вище гною ніколи й не ставив у своїх «генеральних, перспективних планах розвитку народного господарства».
---------------------------
Это же какие надо иметь комплексы и как не уважать труд своих сограждан, которые выращивали хлеб, которым эта интеллигенция ежедневно питалась, чтобы так писать о них!
Причем, когда эта интеллигенция пришла к власти, первое, что она сделала создала условия, чтобы украинцы угноевали собой землю для тех, кто выше гноя их не ставит...

Tags: интеллигенция, культура, литература, украинофобия нацюков
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo mir_na_donbasse 13:17, Суббота 101
Buy for 110 tokens
Спасибо России, что приютила меня и многих других людей, которые на своих землях, землях Донбасса, остались без домов. Многие потеряли родителей, детей, друзей. Я потерял ребенка, потерял свой дом. Многие украинские тролли писали мне еще на Фейсбуке, что я трус. Я не считаю так, я спас свою семью.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment