varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Главное для свидомых - ломать языком через колено

Столкнули государство в стремительное падение в бездну, а в голове до сих пор единственное: лишить всех прав, включая гражданство, русскоязычных и ломать всех языковым вопросом через колено:

Житель цивілізованої країни, який не вміє читати й писати (а тим більше розмовляти) державною мовою, має статус неграмотної людини. Перед нею зачинені двері до громадянства цієї країни і, як наслідок, до будь-якої кар’єри. Навіть якщо вона знає кілька іноземних мов, але не володіє державною. Комічно було б уявити таку особу міністром у Росії, генералом у Німеччині, депутатом парламенту в Англії чи підприємцем у Франції. Лише в Україні такі комедії щоденно розігрують натовпи неграмотних чиновників, депутатів, співробітників правоохоронних та військових відомств тощо. Та “українські” русифікатори криком кричать про начебто порушення прав т.зв. “росіємовних”, забуваючи про свої обов’язки вивчати й шанувати державну мову, культуру, звичаї народу, серед якого вони живуть.
Але ж Гаазькими рекомендаціями щодо прав національних меншин на освіту (стаття 1) наголошено, що вони можуть захищати свої права лише після інтегрування в суспільство держави через належне володіння державною мовою.
У Конституції України також однозначно зафіксовано положення про державну мову. Рішенням Конституційного Суду України від 16.12.1999р. роз’яснено, що “… українська мова як державна є обов’язковим засобом спілкування на всій території України …”
Ось піди у фейсбук Авакова і це ж саме повтори йому, а то на продавцях відриваєтесь

Tags: язык
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su февраль 18, 2019 14:57 17
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments