varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Травля тернопольского студента, оселившегося покритиковать участников милитаристского митинга


Травля тернопольского студента, который осмелился покритиковать на фейсбуке участников милитаристского митинга.

"Як розповів проректор з науково-педагогічної роботи Степан Дячук, який був присутній під час розмови зі студентом, в університет прийшли кілька представників громадських організацій, які вже знали, де він навчається.

- В університет прийшли активісти, які сказали, що знають прізвище студента і що він навчається в технічному університеті, – розповідає Степан Дячук. – Йому ніхто не погрожував, просто провели бесіду. Іноді вони говорили на трохи підвищених тонах, тому я їх весь час стримував. Але все закінчилось нормально.

На початку відео можна почути, як один з активістів говорить до хлопця «ставай на коліна». У коментарях уже самі активісти зауважили, що ніхто до цього хлопця не примушував (т.е. на колени перед активиздами он ставал без угроз по собственному желанию, да, - , - Варяг) . Студент після розмови видалив свої коментарі. Як пишуть самі активісти, вони сподіваються, що слова вибачення сказані ним на камеру, були щирими і цей чоловік осмислив те, що ми всі несемо відповідальність за свої слова і вчинки".

"Як розповів Степан Дячук, з хлопцем спілкувались 5 – 6 активістів. Після розмови та вибачень, проректор поговорив зі студентом сам. - Звичайно, я після того лишився зі студентом в кабінеті та поспілкувався з ним особисто, – каже Степан Дячук. Він зрозумів, що помилився. Я з ним як батько з дитиною поговорив і на цьому все закінчилося. Хлопець сказав, що не мав на увазі тих людей, які були на віче, коли писав ті образливі слова"


Tags: нацизм, образование
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su february 18, 2019 14:57 28
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments