varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Отменен юбилейный вечер Дмытра Павлычка

А-ха-ха!
Новая власть из-за поддержки Порошенко отменила юбилейный вечер ПАВЛЫЧКО )))

ДВА КОЛЬОРИ:

ЧИНОВНИКИ СКАСУВАЛИ ДМИТРА ПАВЛИЧКА.

ДМИТРО ПАВЛИЧКО СКАСУЄ ЧИНОВНИКІВ

Голова Спілки письменників Михайло Сидоржевський на спілчанському сайті (https://nspu.com.ua/…/zustrich-dmitra-pavlichka-z-chislenn…/) повідомив про те що творчий вечір "ДВА КОЛЬОРИ", з нагоди 90-річчя видатного письменника і громадського діяча ДМИТРА ПАВЛИЧКА у приміщенні НАЦІОНАЛЬНОЇ ОПЕРИ, не відбудеться. Чому? Бо так треба. Комусь. Кому здогадатись неважко, якщо пригадати, що ПАВЛИЧКО активно підтримував Петра Порошенка на президентських виборах.

Можна, звичайно, сказати: а хай поет не встряє в політику, та ще на чиємось фіксованому боці. Одначе давайте перенесемось у часі і подумаймо: якби у кінці 1980-х ДМИТРО ПАВЛИЧКО вирішив залишитись осторонь політики (а з ним разом і ще велика кількість письменників і митців) - в якій би країні ми жили нині?

І головне, зрештою. Незалежно від наших політичних уподобань і поглядів ДМИТРО ПАВЛИЧКО - ВЕЛИКИЙ ПОЕТ. Ота мізерія, оті карлики, які сьогодні почуваються Гулліверами, демонструють масштаби свого мислення: дріб"язкового, ницого, утробно-недорозвинутого...

Колись, ще за товаріща Сталіна, в кінці 1940-х, тривала чергова проробка "отдельных деятелей литературы и искусства", які виявляли ідеологічну "слабину" і політичну "сліпоту". Це відбувалося якраз в театрі опери і балету. Максим Рильський, якого вже кілька днів "пісочили" (поруч інших, звичайно) з оперно-балетних трибун, сидів в театральному буфеті і тихо-потихеньку тамував обрАзи за чарчиною чаю. Аж тут йому хтось сказав: "Там, у залі, про вас якраз говорять. Ви пішли б, послухали".
Рильський ковтнув чаю і піднявся до зали. Став, спершись на бильце якоїсь ложі. Послухав, як черговий "доклададчик" докладав про зловорожу діяльність поета Рильського.

І раптом, у паузі, весь зал почув: "ВИ ПРИЙШЛИ Й ПІДЕТЕ, А Я ВЖЕ ЗОСТАВСЯ!". Повернувся і пішов до буфету - продовжувати чаювання. Ім"я того доповідача - НУЛЬ. Про нього й згадка лишилась тільки тому, що потрапив в історію з Рильським.

Отак помножить на нуль сьогоднішню дрібноту-мерзоту і ДМИТРО ПАВЛИЧКО.


Самое пикантное, что в свое время сам Дмытро Павлычко точно так же поступил с Вячеславом Черноволом:

Iryna Prysiazhniuk Якби Дмитро Павличко в свій час не зрадив В’ячеслава Чорновола не було б зараз ЗЕленоі малороськоі чуми при владі і його захід не було б скасовано. 19 лютого 1999 року Володимир Черняк вийшов на трибуну, зачитав вердикт про недовiру й усунення Чорновола з посади голови парламентської фракцiї Руху. Називав поiменно вершителiв цього акта -- чiтко, голосно, повiльно. Серед тих, хто підписав недовіру був і підпис Дмитра Павличка. Що вибрав те й отримав.Tags: без комментариев
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su february 18, 2019 14:57 26
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment