varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Чупа-чупс и бублики — «прейскурант» от директора школы

Александр Остапчук

Пока в высоких министерских кабинетах, на всевозможных конференциях и общественных слушаниях ломают копья, как сделать успешной украинскую школу, новаторы на местах смело внедряют свои креативные идеи. Сегодня — конкретный пример с Тернопольщины.

«Від креативності ідей директора НВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука» Олександра Остапчука в захваті і учні, і їх батьки, і колектив школи, і керівники інших навчальних закладів, які ставлять його у приклад іншим. Так, днями у школі з'явилися цікаві деталі в інтер'єрі та директорський прейскурант заохочень», — сообщает информационный ресурс «Тернополяни».

«Щоб мотивувати школярів він вигадав хорошу ініціативу. Так, у кабінеті директора кожен учень має шанс «заробити» мандарини, чупа-чупси та бублики з чаєм. Все що потрібно — знання.

Для прикладу, найдешевша позиція в прейскуранті директора — відгадати загадку. Якщо учень зуміє правильно відповісти на головоломку директора — отримає чупа-чупс. А, наприклад, за декламацію коротенького вірша — мандаринку. Найдорожча позиція — чай з бубликами. Для цього школяру потрібно розповісти про прочитану книжку.

Крім того, у коридорі школи повісили і «чарівне дзеркало». На ньому — веселе обличчя Енштейна з висунутим язиком і підпис: «Підморгни і покажи язик Ейнштейну — день буде успішним».

У коментарях вчителі навчального закладу називають Олександра Остапчука справжнім генератором ідей. А колишні учні напрошуються на чай з бубликом, аби мати змогу поспілкуватися з людиною, яка, без перебільшень, живе своєю роботою».

И его «прейскурант»

Tags: пост-украина, школа
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su february 18, 2019 14:57 28
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments