varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Юридические рекомендации - как вести себя с полицией в условиях карантина

Я писала, что бабушка, которую полиция оштрафовала на 17 тысяч гривен за то, что вышла на улицу, умерла от сердечного приступа. И что суд признал этот штраф незаконным.

Вот  юридическая рекомендация от Коронавирус Украина COVID-19 Ukraine как вести себя с полицаями:,

⚠️ Ми закликаємо кожного з вас залишатися вдома! #залишайсявдома

☝🏼 Однак, поради у спілкуванні з копами все ж оприлюднимо.

1️⃣ Не починайте розмову з лайок та грубості. До речі, це найкраща порада для будь-якої ситуації.

2️⃣ Підходять копи – вмикайте диктофон, краще – відеокамеру, записуйте ваш діалог з копами з самого початку до самого кінця: представляються чи ні, чи роблять зауваження і в якій формі, чи показують документи – це деталі, які стануть вам у пригоді під час судового розгляду справи.

3️⃣ Якщо ви не вважаєте себе винним, ви маєте право викласти свою позицію. Не слід погоджуватись з незаконними діями поліції та писати пояснення під диктовку про визнання вини, так як начебто – буде краще та призначать маленький штраф.

4️⃣ Ви маєте право скористатися допомогою адвоката. Якщо вам відмовляють та не бажають дочекатися прибуття захисника, обов’язково вкажіть це в протоколі.

5️⃣ Поліцейський повинен роз’яснити вам сутність своїх вимог та ваші права. Що саме та в який спосіб ви порушили, з посиланням на відповідну норму. Уважно читайте, що вказано в протоколі, письмово вказуйте свої зауваження. Можете надати додаткові пояснення на окремому аркуші та вказати в протоколі про це, щоб вони були долучені до матеріалів справи.

‼️ Ми вже говорили про те, що патруль на вулиці не може вас оштрафувати. Поліцейські можуть тільки скласти адміністративний протокол та направити його до суду, який вже і буде вирішувати, порушили ви щось чи ні.

Безпідставність складення відповідних протоколів, яка може бути викликана як відсутністю професіоналізму в працівників поліції, так і конкретним завданням влади зробити видимість посиленої роботи в умовах карантину. Ви самі бачите, як МВС «хизується» кількістю протоколів за 44-3 КУпАП.

Бережіть себе!

Коронавирус 🔰 Украина Ukraina_Koronavirus

Tags: #залишайсявдома, права человека, православие, хроники коронобесия
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su february 18, 2019 14:57 28
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment