varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

Украина на государственном уровне отметит юбилей приветствия ГитлеруДіди зігували.

Депутаты Верховной Рады собираются отметить на государственном уровне юбилей бандеровского документа с приветствиями в адрес Гитлера и нацистов. Его принимали в разгар Львовского погрома, когда украинские националисты убивали и насиловали еврейское население Западной Украины. Принимали по колено в крови, не отвлекаясь от продолжавшейся все эти дни резни.

Проект постанови: ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

«Про урочисте відзначення на державному рівні 80-річчя
з дня проголошення Акту відновлення Української Держави
(30 червня 1941 року)»
З метою консолідації та розвитку історичної свідомості Української нації, збереження національної пам’яті та належного вшанування борців за незалежність України у XX столітті, утвердження ідеї, що континуїтет сучасної Української Держави був започаткований в Київській Русі, а продовжений Галицько-Волинським князівством, Козацькою Республікою періоду Гетьманщини, Українською Народною Республікою, Західно-Українською Народною Республікою, Карпатською Україною та Українською Державою, відновленою Актом 30 червня 1941 року, Верховна Рада України постановляє:
1. Урочисто відзначити на державному рівні у 2021 році 80-річчя з дня проголошення Акту відновлення Української Держави (30 червня 1941 року).

Внесено депутатами: Савчук О.В.
Констанкевич І.М
Арешонков В.Ю.
Андрійович З.М.
Рубльов В.В.
Цимбалюк М.М.
Юрчишин Я.Р.
Осадчук А.П.
Піпа Н.Р.
Бакунець П.А.
Люшняк М.В.
Колихаєв І.В.
Рудик С.Я.
Гривко С.Д.

Ось абзац з Акту: "Відновлена Українська Держава буде тісно співдіяти з Націонал-Соціялістичною Велико-Німеччиною, що під проводом Адольфа Гітлера творить новий лад в Європі й світі та допомагає українському народові визволитися з-під московської окупації" О.В. Савчук - зі "Свободи" - їхня позиція зрозуміла. Цікаво, що знають про цей текст інші депутати, які приєдналися до цієї ініціативи?

UPD: за рішенням профільного комітету знято з порядку денного сесії

ATTN! Прошу коментаторів дотримуватися правил спільноти та етики спілкування.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su february 18, 2019 14:57 26
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment