varjag2007su (varjag2007su) wrote,
varjag2007su
varjag2007su

"Не хочу бандерівської України"

После ГКЧП и принятия Акта незалэжности, когда началась подготовка к референдуму, который должен был легализовать желание элит отрезать себе во врадение собственность под названием "Украина", в газету для диаспоры "Вести с Украины" пришло письмо за октябрь 1991 года - крик души русина из Англии "Не хочу бандерівської України":

Якщо має бути самостійна бандерівська Україна, то краще, щоб була русинівська Україна. Бо не дай, Боже, щоб бандерівці мали ще раз таку нагоду, як за Гітлера. Боюся, що мордуватимуть тоді вони сто разів гірше, як за Сталіна. Це мене дуже ображає, як українця...

Ображає мене, скажімо, і те, що про концерт митців з Києва газета написала дуже мало, бо до його складу входили і руські артисти, а як виступав хор зі Львова, то газета написала аж дві сторінки, бо, напевно, вважає, що зі Львова — то бандерівці і то добре, а зі східної України — то руські і то — погано. Це мене дуже ображає.
Подібні міркування я чув тут, у Болтоні і в Манчестері. Як хтось, до речі, тут скаже хоч трохи зле за Бандеру, того зараз же і виганяють з клубу. Що ж то за демократія, якщо я не поділяю схвальних думок про бандерівців, то я вже не українець? Я особисто ніяк не погоджуюся з тими бандерівцями, які кажуть, що Західна Україна — то істинна Україна і за нею має йти уся інша Україна. Хіба це не диктат? Як на мене, то ми усі тут, за кордоном, та й у Союзі маємо поставити свічку за пана Горбачова та за пана Бориса Єльцина, що дали можливість людям скористатися широкою демократією. І жити нам треба разом, у злагоді.
                                                                                                             

Петро НЕЧИПОРЕНКО.

Англія.


Он имел все основания так говорить, видя, как еще прикрывшись красными флагами, мешая коммунистические и бандеровские лозунги, на Украине стали возводить памятники Бандере. Остальная Украина, в заботах и труде, оглянулась, и увидела это только с приходом Ющенко:


Tags: бандера, перестройка, русины, украина
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag2007su февраль 18, 2019 14:57 28
Buy for 100 tokens
Друзья и читатели моего блога! Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments